Megoldatlan

Foltra festésre folt

A Dráva utca felújítása valamiért véget ért a legrosszabb állapotban lévő szakasz előtt, ahol a kátyúkra festett sávokra már újra is kellett burkolni. Jó lenne egy hétvégén újraaszfaltozni a kimaradt szakaszt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dráva u. 2a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • K. E. visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Dráva utca 2/a számnál a képen látható javítás közművet érintő üzemzavar elhárítás utáni helyreállítás, tehát nem burkolathiba javítás volt.
    A Váci úti csomópont - beleértve a D
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • K. E. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére