Megoldott

Félig lezárt kerékpárút

Anonim Járókelő

Ha csak félig húzzák be a lezárást jelző táblát a kerékpárútra, akkor abból nem egyértelmű, hogy felbontás miatt nem lehet rajta továbbhaladni. Aki már járt rajta, és tudja, emiatt az úttesten teker, azt meg ledudálják és leszorítják azok, akik szerint nincs is lezárva.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István park 28

Hozzászólások

  • Nagy Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Felhasználói jelzés alapján.
  • Serény András hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a tábla a lehajtót volt hivatott lezárni. Nagyon össze-vissza volt itt minden, de már elkészültek, nincs lezárva semmi.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jól értem, hogy merő véletlenségből sikerült táblával lezárni a felbontott bringautat, de már nincs lezárva, ezért át lehet hajtani a felbontáson?
  • Sági Katalin (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk részére megküldött elektronikus bejelentésére – melyben a XIII. kerület Újpest rakparton félig lezárt kerékpárúttal kapcsolatosan tettek észrevételt – az alábbi válasz
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Amikor a tábla szerint már lehetne használni, akkor jön az igazi meglepetés:
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére