Megoldott

Javítandó burkolat a Kazinczy utcában

Feljött az utca díszburkolata.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kazinczy u. 5

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A VII. kerület válasza: A jelzett cím alatti út burkolatának javítása megtörtént.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Járókelő bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére