Megoldott

Tönkrement játék

eltünt az ülőrésze a rugósjátéknak a játszótérről.

Probléma helyszíne
Budapest Zsirai Miklós u. 3

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavították
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Barkóczi Dávid Úr!

    Bejelentésével kapcsolatban szeretném tájékoztatni, hogy a játék javítását megrendeltük.
    Köszönjük bejelentését!

    Tisztelettel:
    Brunszlik István
    ügyfélkapcsolati referens...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    megtévesztő utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Remetehegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Szabó Tímea plakátjai

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Régi utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére