Válaszra vár

Leszakadt elektromos bekötődoboz

A bekötő doboz már jóideje lóg, a két nagyáramú vezeték tartja csupán. A térképen megjelölt buszmegállóban, (a villamos oldalán) levő villanyoszlop tövében található.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Határ út 94-95

Hozzászólások

  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ

  • V. Andrew hozzászólt a bejelentéshez.

    A dobozt valaki ismét leszakította.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett hiba nem a BDK Kft. hálózatának része, ideiglenes rögzítése megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van...
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ

  • V. Andrew bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére