Megoldatlan

Hiányos,kopott padok

Tiszteletem! A Hűvösvölgyi végállomáson a padok állapota a képen látható(nem épp várakozásra alkalmasak). Kérem az illetékeseket, hogy orvosolják a problémát! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest Hűvösvölgyi út 213

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Edzőbá hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet valtozatlan!
  • Járókelő Edzőbá hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet valtozatlan!
  • Járókelő Edzőbá visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0014519/2017

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (19817)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Járókelő Edzőbá bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére