Mocskos üvegtető
A Kelenföld vasútállomás aljuljáróban a 4-es metró Etele tér felé nyíló bejárata fölött elképesztően undorító és mocskos az üvegtető, valószínűleg soha nem volt még letakarítva róla a galambürülék. Ez komoly közegészségügyi kockázatot is jelent, az aluljáróban nem egy pékség is van a közelben.
Kérem az illetékest, hogy takarítás után gondoskodjon kifeszített hálókkal arról, hogy a madarak ne tudjanak berepülni az üvegtető fölé.
Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest-Kelenföld
Hozzászólások