Megoldott

kidőlt facsemete

Április 2-án reggel a szemünk láttára dőlt ki a képen látható facsemete. Az okát nem ismerjük a történteknek, de azóta is kidőlve fekszik a járda mellett.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Csilla u. 9d

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Mellékelten küldöm a Budapest X. kerület, Csilla utca 9/D házszámú társasház oldalában kidőlt fára vonatkozó tájékoztató levelet szíves felhasználásra.

    Vargáné Lajtai Anna
    környeze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • B. Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Le fog esni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Újhegyi sétány (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére