Hiányos lépcső a Clark Ádám térnél
A Clark Ádám tér és Alagút fölötti, erkélyes részre vezető lépcső hiányos, mely így balesetveszélyes. Főleg a sok turista esetén.
Kérem a lépcső javítását.
A megadott hely nem tud pontos lenni, mivel egy helyen van a Sikló, az Alagút és ez az erkély is. A pontos hely itt látható: https://www.google.com/maps/@47.4981476,19.0393488,130a,90y,256.27h,67.56t/data=!3m7!1e1!3m5!1sn4RnZE6Gp5JnoJbZfcnjuQ!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D22.443788121656866%26panoid%3Dn4RnZE6Gp5JnoJbZfcnjuQ%26yaw%3D256.2686986793366!7i13312!8i6656?authuser=0&entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDYxNi4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
(Ez nem mai állapot, csak hogy megtalálható legyen, mire gondolok.)
Hozzászólások