Parkolók felfestése
A Lőcsei út 57 előtti utcarészben a parkolók folyamatosan tele vannak, az itt lakóknak is nehézkes a parkolás. A bejelentésem tárgya az, hogy parkolóhely bár lenne elég, viszont sajnos nagyon sokan nem tudják használni az ilyen parkolókat (ahol csak egy, a járdával párhuzamos fehér csík jelzi a parkoló határát).
Az utcában szinte minden részen 2 autónyi hely van, ezt tudják használni az emberek. Az egyetlen problémát a Lőcsei út 57 előtti 3 parkolóhelynyi rész okozza: ha az első autó kicsit hátrébb, az utolsó meg kicsit előrébb áll, a középső már nem fér be. Ez mindennapos problémákat szül.
Kérjük, hogy fessék fel a parkolókat egyesével, ahol minden helyet a járdára merőleges fehér csíkok jelölnek. Például a 12. kerületben láttam ilyet, meg a belvárosban, de Budapest-szerte bevált megoldás.
Csatolom a képet. Látszik, hogy az autó mellett ott van egy fél kisebb autónyi hely, ez rengeteg pazarlás.
Hozzászólások