Megoldott

Kidolt elektromos es/vagy tavkozlesi doboz

Anonim Járókelő

Szegedi ut es Szent Laszlo utca sarkan, a CBA mellett felig a kerekparutra dolve napok ota ott hever ez a szegeny arva doboz.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szegedi út 45

Hozzászólások

  • Lukács Máté (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavitottak.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem sok minden tortent, valaki felallitotta, de ennyi.
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ

  • Lukács Máté (admin) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület"-ról "ELMŰ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére