Nyitott szekrény
Félig le van szakítva egy szekrény ajtaja, talán Telekom
Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, M4 111
Félig le van szakítva egy szekrény ajtaja, talán Telekom
Hozzászólások
Köszönjük, hogy használtad a Járókelőt! Az illetékesnek pedig ezúton is köszönjük az intézkedést.
Legyen szebb, biztonságosabb és élhetőbb a város!
Ha te is így gondolod, segítsd...
Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rendszerünkben 14...