Megoldott

Nyugati téri forgó óra

A Terézvárosi Önkormányzat, a Skála Metró, valamint a Fővárosi Önkormányzat közös beruházásaként 2015-ben felújított Nyugati téren hónapok óta nem működik a "forgó-óraként" ismert közkedvelt köztéri óra.

Szeretném elérni a szerkezet ismételt üzembehelyezését.

köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 62

Hozzászólások

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Medvebőr effektus. Ma már megint nem ment...
  • Tóth K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Komolyan a régi elé raktak egy másik LED sávot? :D
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem az eredeti módon, de újra működik a Nyugati téri forgó óra. Ügy megoldva - kérjük a többi hasonló bejelentést is átállítani.
    Köszönöm nektek - de legalább annyira magamnak!
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Szétkapták a tetejét. Még pár hónap és elkészülhet. Hogy aztán két nap alatt bedögöljön megint.
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát nem tudom, hogy sírja, vagy nevessek...

    Azt visziont tudom, az üzemeltetők/szalag- és polgár átvágók mit csináljanak. Szüljenek sünt. Fagyottat és tarajost!
  • Tóth K. hozzászólt a bejelentéshez.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ezek sem a gyorsaságukért és a hatékonyságukért fognak majd szobrot kapni...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    Hivatkozással 19085 számon nyilvántartott bejelentésre melyben a bejelentő a Nyugati téren található forgó óra hibáját kifogásolja, tájékoztatjuk, hogy a bejelentést továbbíto
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Vorsa Pál hozzászólt a bejelentéshez.

    Az már mikor volt, Kriszta?
    Ráadásul később megint beszart. Aztán amikor tavalyelőtt megcsinálták HASZNÁLT KÖVEKBŐL FÉLMIÉLLIÁRDÉSRT a tér ezen szegletét, akkor megint felújították - immáron samsung...
  • Tóth K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jól emlékszem, a Samsung újította fel pár éve az órát.

    http://varosban.blog.hu/2011/10/04/ujra_mukodik_a_nyugati_teri_forgoora

    "tudtuk meg az óra tulajdonosának, a Skála-Metró Kft.-nek az ügyveze...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-72588/2017-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Halló Csaba. Én nem tudom, ki a lótúró ebben a felelős. És hogy az általad most megtalált főváros lépni fog-e bármit is. De az biztos, hogy amikor szalagot kell elvágni, akkor ott pózol az első sorban...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Miután tájékoztattam a terézvárosi polgármesteri hivatalt, hogy válaszadás 45 napos túllépés miatt bejelentéssel éltem ellenük az AJBH-nál, láss csodát, azonnal tudtak írni egy levelet. Más kérdés, ho...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltelt 2 hónap a bejelentésem óta, de semmi válasz sehonnan. Közben páran újra és újra felteszik a problémát ide, amit ti újra és újra iktattok is, de az óra csak nem akar működni.

    Srácok, lányok! E
    ...
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyott fabódé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Patkányok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére