Megoldott

Konténert telepítettek a kerékpárútra

Anonim Járókelő

A kerékpárútra konténert raktak. Balesetveszélyes. A kép tartalmazza az összes lényeges információt (GPS) koordináták, stb. A háttérben éppen egy másik konténert helyez ki ugyanez a cég.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szegedi út 10

Hozzászólások

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szimplán rosszindulat.
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • L Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Már elvitték a konténert.
  • B. Lőrinc hozzászólt a bejelentéshez.

    És körülötte sok hely is van, ahová tenni lehetne. Elképesztő!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    benőtte a fű a kerékpárutat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    kerékpár úton felejtett farönkök

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dagály utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére