Megoldott

Határ úti metrólejáró szemétdomb

Anonim Járókelő

Undorító bűzölgő szeméthegy a határ úti metrólejárónál... Az illegális árusok ide hordják a már felesleges dobozokat, szemetet. A hajléktalanok itt végzik kis és nagydolgukat.
Úgy gondolom a BKV dolga lenne ezt elintézni. A bérlethez nem csak a járművek, hanem a környezet tisztán / rendben tartása is hozzátartozik.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út

Hozzászólások

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    "Sajnos a bejelentésben megjelölt helyszínen a probléma rendszeresen
    visszatérő."
    Mellébeszélés. Arról kellett volna írni inkább, hogy miért hagyták hetekig gyűlni a szemetet a helyszínen!
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Sajnos a bejelentésben megjelölt helyszínen a probléma rendszeresen
    visszatérő.
    A hulladékot elszállították munkatársaink.
    Kérjük válaszunk szíves tudomásu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a szeméthegyet már én is távolról észrevettem. Elképesztő az az igénytelenség, ami több helyszínen jellemzi az egész Határ út térségét. Pl. az 50-es villamos végállomásánál is hasonló zöldséges sz...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Wcnek használt rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét/ágy/ a járdán több napja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére