Megoldott

Omlásveszély

Anonim Járókelő

Kérdezem a XX. kerületi önkormányzatot, milyen intézkedéseket terveznek meghozni (pl.: épület bontása) az omlásveszély elhárítása érdekében? Egy közepesen forgalmas buszmegálló is található az épület mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagykőrösi út 3

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Le Marietta Ügyvivő! Tisztelt Bejelentő!

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00018527

    A Budapest XX. kerület, Nagykőrösi út 2. (Balassa u.57.) szám alatt található épület omlásveszélyes állapota m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Pesterzsébet, városközpont (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy összetört autó parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Heuer Orsolya
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Hidegkuti Nándor Stadion (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Térkő szétesés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kolonics György Sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére