Megoldott

Új, fonódó villamosmegálló a Batthyány téren

Anonim Járókelő

19-es villamosmegálló, Óbuda felé, szemetes. Szemben a Parlament, turisták. Szégyelném ezt a városképet.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Bem rkp. 27

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • I. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A ( https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/17901/uj-fonodo-villamosmegallo-a-batthyany-teren ) -

    bejelentésre tájékoztatom, hogy a villamos-megállókban a hulladékgyűjtők kihe
    ...
  • Kliment Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi kapacitásuk nincs ezeknek a kukáknak, csupán egy low budget tárgyak.
  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Állandóan így néz ki, a HÉV-hez menő lépcsőket pedig köztéri budinak használják. De sajnos ez az egész belvárosra igaz, most már mindegy, hogy Budán vagy Pesten járunk. :(
  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét a bicikli úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pauler utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére