Megoldott

Gazzal benőtt járdaszakasz

A gyönyörűen térkövezett járdát lassan visszafoglalja az anyatermészet és még szemetes is.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Már meg is csinálták! Köszönet érte!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a főváros köztisztaságáról szóló 48/1994. (VIII. 1.) Fővárosi Közgyűlési rendelet 3. § (1) bekezdése a) pontja alapján az ingatlan tulajdonosának / kezelőjének
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Jancsa András
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szigeti József utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére