Megoldott

Megcsúszott rézsű

Újpest, Berda J. utcában az út melletti járdára rácsúszott a föld kb 30-50 cm szélességben. Lehet csak engem zavar, de ez így olyan igénytelenül néz ki, pedig a járda széle ki van kövezve, valamikor jól nézhetett ki.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Balogh Úr!

    Köszönöm megkeresését, amelyben a Berda József utcai megcsúszott rézsűre hívta fel a figyelmet.
    Közérdekű bejelentését megvizsgáltuk és a következőkről tájékoztatjuk:

    Zöldterület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Esővíz elvezetése a járdáról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kiss Ernő utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan már a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljesen járhatatlan a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére