Megoldott

Építési törmelék és szemét

Északi összektő vasúti híd, újpesti lábához közel, a Váci úttól kb 100 méterre egy fás területen néhány garázs áll a lakóházak tövében. A mögöttük lévő terület "gazdátlan". Az elhagyott garázsok fala kidőlt a rengeteg falevél és szemét közé.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kellett hozzá két év, de most már a sittet is sikerült eltüntetni.
    Jó munkához idő kell.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Roland!
    Egy bejelentésben tudnál kérni szemeteseket a hídra felvezető járdára és annak környékére?
    Előre is köszönöm.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kitisztítva.
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Na most lett megoldva 2016.01.16.
    Legalább 8-10 zsák szemetet összeszedtünk a területről.
    A garázs falánál lévő sittet nem tudtuk felszedni... amikor kiborult annak fala.. azóta az ott van. "Köszönet"...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hatóságunk 2014 március 4-én helyszíni szemlét folytatott a jelzett ingatlanon. A szemlén az ingatlan hulladékszennyezettsége megállapítást nyert.
    A szemlét követően az ingatlantu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kiszáradó növények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Görgey Artúr utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Játszótér kerítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csányi László utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Újpest - Lefejezett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére