Megoldatlan

Továbbra is szabálytalanul parkolnak a gyalog- és kerékpárúton (Könyves Kálmán krt)

Anonim Járókelő

Tisztelt Rendőrség és Közterületfelügyelet!

A Könyves Kálmán körút 5. szám előtt lévő gyalog- és kerékpárútra folyamatosan felhajtanak az ott lévő Polar Center irodaházba szállító személy- és tehergépjárművek. Mintegy 150 métert kell megtenniük a járdán, tehát nem arról van szó, hogy félig felállt egy autó a járdára. Az autók jól látható helyen vannak, de ennek ellenére még nem láttam, hogy egyszer is megbüntettek valakit.
Tavaly tavasszal is jeleztem már a problémát, akkor az az ígéret hangzott el, hogy tesznek valamit. Ez láthatóan nem sikerült, mert akkor nem hajtanának fel a járdára naponta olyan cégek autói, mint pl a Magyar Posta. Az innen 5 percre található Gyáli úti vasúti aluljárónál amikor megtiltották a kerékpáros közlekedést, hónapokig ott álltak a rendőrök vagy a közterület felügyelet emberei. Itt még soha nem láttunk senkit, pedig nem csak balesetveszélyes amit a szabálytalan autósok művelnek, de miattuk ment tönkre a kerékpárút viacolor borítása. Ősszel a BKK Közút végre felújította a gyalog- és kerékpárút ezen szakaszát, de így hamar tönkre fog menni megint.

Kérem, ne hagyják a közvagyon tudatos rongálását!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Abszolút várható volt, semmi meglepő nincs benne. Be kell jelenteni a lopást, hogy pótolják az elveszett pollert!
  • Pap Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A felújított szakasz ellátták egy bahajtást gátló oszloppal....ami kicsavarható. Minden alkalommal ki is szedik de vissza senki nem rakja csak mi kerékpárosok. Azaz raktuk a helyére eddig mivel az osz...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Arra kérlek, hogy amikor ilyet látsz, azonnal hívd fel a kerületi köztereseket, vagy rendőrségen névtelenül, kép alapján is tehetsz feljelentést. Amíg az ilyen paraszt nem kap minden alkalommal 15 ezr...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2db parkolóhely felfestése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Távíró utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    közterület kosajátitása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Füvön parkolás Szivattyú utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére