Megoldatlan

Hiányzó padok

Tisztelt Illetékes! Kérem, hogy legyenek kedvesek a pad lapokat pótolni, vagy a támoszlopokat a területről eltávolítani. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőrösi Csoma stny. 11

Hozzászólások

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Aztaaa, de igénytelen...
    Oké, hogy nem veszélyes, "csak" ronda és semmi haszna...
  • X. kerület Kőbánya Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Opauszki Márta
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére