Megoldott

Veszélyes táblák

Tudomásom szerint ahol a járdán gyalogos forgalom van, ott a közlekedési jelzőtáblák alsó szélének legalább 215 cm magasan kell lenniük - ez a mostanában kihelyezett táblakombináció másfél méternyire sincs.
Ráadásul nem a járda szélén, hanem a közepén van és a táblák éllel fordulnak a gyalogosforgalom fő irány felé.
(Megjegyzem, ez a probléma a környéken csaknem valamennyi, utólag kihelyezett "zóna kezdete", "zóna vége" táblánál fennáll. Nekem nincs energiám külön-külön bejelenteni az összeset, átfogó felülvizsgálatra lenne szükség - már ha a folyamatosan átszervezés alatt álló "szerveknél" maradt még ehhez értő szakember.)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 57

Hozzászólások

  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Ennyi volt!
  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Felhasználói visszajelzés alapján megerősítve
  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva! Magasabbra helyezték a táblákat.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére