Megoldott

Bokorugró tábla

A Tétényi úton, a befelé menő autóbuszok "Bikás park" nevü megállójában a menetrendi táblák többségét a megállóból nem, csak a mellette lévő bokros zöldterületbe lépve lehet tanulmányozni.
Nem játékból, vagy rosszindulatból lettek elforgatva (megkiséreltem olvasható helyzetbe álítani azokat), masszívan így vannak hozzábilincselve a tartóoszlopukhoz.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 34

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0041388/2016
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (16316)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Felhasználói jelzés alapján.
  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva! Normális helyzetbe forgatták a táblákat.
  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Fejlemény van - de megáll az eszem! Új táblákat szereltek fel, egy nagyobbat, az jó irányban áll és egy kisebbet (amin a legfontosabb járatok vannak), most az olvasható a bokrokból!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Igénytelenség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felesleges oldal?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére