Megoldatlan

A főváros központi tere lepusztult, mocskos.

A Blaha Lujza tér legalább egy éve nincs karban tartva, a kipusztult bokrokat nem pótolják, már több a kopasz talaj területe, mint az életükért küzdő bokrok területe. A kőkerítések is pusztulnak, a burkoló kövek hiányoznak, az ivókút csorba. És kosz van.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Somogyi Béla u. 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Dallos Jutka visszajelzésére vár.

  • Dallos Jutka hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő!

    A Fővárosban fizetett hivatalnok az október 21-én hozzá elküldött panaszra január 30-án, azaz 101 (Egyszázegy) nap alatt azt tudja válaszolni, hogy a Blaha Lujza tér 2010-ben (!), az
    ...
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    Tárgyi bejelentésre tájékoztatjuk, hogy a VIII. kerület Blaha Lujza tér 2010-ben lett teljes mértékben kiültetve. Az újonnan kialakított virágfelületeket kitaposták, azok újra...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-133740/2016-os érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gipsz Jacob hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak jelezném az soha nem volt ivokút.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Dallos Jutka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Belgrádi kapu visszaépítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Váci utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Váci kapu visszaépítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Váci utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Patkányok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kaszásdűlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére