Megoldatlan

Brutálisan gyomos, elhanyagolt kerékpárút (és járda)

Fejlemény 2017.02.21. - Egyetértek Sz. V. kollegával. Kérem, a T. Adminokat, hogy küldjük újra a BK Zrt-nek, vizsgálják felül a kerékpárút állapotát és szüntessék meg a gazosodást a kerékpárúton!

Eredeti bejelentés - Kérem, a kerékpárút karbantartását, megtisztítását a gyomoktól, valamint gyomirtózást! Továbbá a járda mellől belógó növényzet visszavágását! Egyszóval az egész járda és kerékpárút használhatóvá tételét. Helyszín: Gyáli úti Agip kút melletti kerékpárút és járda.

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gyáli út 8317

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez most is így néz ki:
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek:
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem oldották meg a kerékpárút gazosodását. (A sima fűnyírás ide kevés! Lásd lejjebb Sz. V. kollégával való eszmecserénket!)
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kerékpárutak üzemeltetése, illetve karbantartási
    feladatai, és így a gyommentesítés, nem Társaságunk feladata.
    K...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Korábbi bejelentés alapján a jelzett szakaszon a kerékpárúton nőtt gyomokat levágattuk.
    Azonban a szennyeződés, sár (melyből a gyom újra nő) eltávolítása az FKF Zrt. feladata.
    Társ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, a kerékpárút karbantartását, megtisztítását a gyomoktól, valamint gyomirtózást! Továbbá a járda mellől belógó növényzet visszavágását! Egyszóval az egész járda és kerékpárút használhatóvá tételét. Helyszín: Gyáli úti Agip kút melletti kerékpárút és járda. Köszönettel: Gy. A."-ról "Fejlemény 2017.02.21. - Egyetértek Sz. V. kollegával. Kérem, a T. Adminokat, hogy küldjük újra a BK Zrt-nek, vizsgálják felül a kerékpárút állapotát és szüntessék meg a gazosodást a kerékpárúton! Eredeti bejelentés - Kérem, a kerékpárút karbantartását, megtisztítását a gyomoktól, valamint gyomirtózást! Továbbá a járda mellől belógó növényzet visszavágását! Egyszóval az egész járda és kerékpárút használhatóvá tételét. Helyszín: Gyáli úti Agip kút melletti kerékpárút és járda. Köszönettel: Gy. A."-ra.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek Sz. V. kollegával. Kérem, a T. Adminokat, hogy küldjük újra a BK Zrt-nek, vizsgálják felül a kerékpárút állapotát és szüntessék meg a gazosodást a kerékpárúton! Előre is köszönöm a fáradozásotokat!
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a másik viacolor, ez pedig aszfalt. Szerintem, ha egy aszfaltút így el tud gazosodni, ott komoly gond van a burkolattal, és látható, hogy itt nem csak az út szélét érinti a probléma. Szóval én még...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is sajnálom. Abban reménykedtem, hogy megcsinálják rendesen. Volt egy hasonló bejelentés még 2015 nyaráról, amit nagy nehezen, de megcsináltak. Ez az: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/6512...
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a képeket. Ez nagyon siralmas és borzalmas így. Szomorú, hogy ilyen megtörténhet ma Budapesten. Sajnálom, hogy így alakult. :-(((
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

    A probléma nem oldódott meg.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor az ígért képek alább. Nem csalódtunk, a kerékpárúton burjánzó füvet ugyan lenyírták, de a gyomirtózás és az eltávolítás elmaradt. Ráadásul az egyik képen jól látható, hogy a nyírás után maradt z...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Járok arra majd és csinálok képet. Én is kíváncsi vagyok.
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megnézném ennek a munkának az eredményét :))
  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján
  • Tisztelt Járókelő Blog!

    Köszönjük szépen a bejelentést.

    Tárgyi bejelentésre tájékoztatjuk, hogy a hogy a IX. kerület, Gyáli úton a szükséges kertészeti munkát Társaságunk munkatársai 2017. január 1
    ...
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett kerékpárút és járda szakasz gyommentesítését Társaságunk illetékességből elvégzi a kapacitás függvényében.

    Budapest Közút Zrt
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest IX. ker. Gyáli úti kerékpárút gyommentesítésére vonatkozó bejelentését illetékességből továbbítottuk a Bkk Közút Zrt. felé.

    Budapest Főváros IX. kerület Ferencvárosi P...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére