Megoldott

Hiányzó gyalogos-átkelőhely

Az Istenhegyi úton, a Galántai utcai buszmegállóknál hiányzik a gyalogos-átkelőhely, nem biztonságos az átjutás az út másik oldalára, mivel Istenhegyi egy nagyon forgalmas út. Pont ide a kis lépcső is torkolllik, amely felfelé a Székács utcába vezet. A legközelebb gyalogos-átkelőhely a Déli pu. irányában található, amely 140 méterre van ettől a helytől. Még rosszabb a helyzet innen a Normafa irányába, ahol a legközelebb gyalogos-átkelőhely 550 méterre van. Kérem egy gyalogos-átkelőhely létesítését, mivel a buszmegálló és a kis lépcső miatt jelentős az átkelési igény.
Köszönöm,
Hajnal Arnold

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyakorlatilag elkészült és szép lett, köszönjük! Gondolom hivatalosan még nincs átadva, mert hiányzik a sárga cakkos festés a buszmegállókból, a Galántai utca sarkán pedig a forgalmi helyzetnek ellent...
  • Hajnal Arnold visszajelzésére vár.

  • Hajnal Arnold hozzászólt a bejelentéshez.

    Folynak a munkálatok az új zebrán!! :)
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/15706/hianyzo-gyalogos-atkelohely bejelentéssel kapcsolatos hozzászólásra a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A XII.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérném újraküldését, köszönöm.
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Beraktak egy plusz közvilágítási oszlopot, gondolom a tervezett gyalogátkelő megvilágításához. Ez akkor azt jelenti, hogy nemsokára kezdődik a zebra építése?
  • Hajnal Arnold visszajelzésére vár.

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy 2012-es kép
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A Bimbó úton évekig vártak a gyalogátkelőre...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

    Tisztelt Címzett!
    Tisztelt Hajnal Arnold!

    A XII. kerület, Istenhegyi út Galántai utcai buszmegállójához kérelmezett gyalogátkelőhellyel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.
    A gyalogos átkelési
    ...
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    További probléma a BKK tervével, hogy a hegyre tartó megálló áthelyezésével pont egy beton oszlop lesz a buszmegálló kellős közepén, akadályozva a fel és leszállást, lásd: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/15973/nem-jo-helyen-van-a-tabla-az-istenhegyin
  • Hajnal Arnold hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek a szakemberek... Amúgy nagyon sok helyen hiányzik Bp-en zebra, nem csak itt, annyira szomorú, hogy mindenhol csak az autókat előnyben részesítik... Ahogy a terven is látszik, a zebra helyén 9,2 m...
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ehhez az ügyhöz küldtem egy érdemi frissítést néhány napja, de egyelőre nem tették közzé.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Arnold, ez egy kicsit hosszú lesz, de reményeim szerint informatív. Én egy közelben zajló felújítás okán már felvetettem ezt a BKK-nak kb. 3 évvel ezelőtt. Horn Gergely divízióvezetővel beszéltem, aki...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hajnal Arnold bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult forgalomtechnikai tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Alma utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    oszlopcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: Budapest Közút
    Csörsz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére