Megoldatlan

Kitiltott kutyák a felújított Nehru partból

A felújított Nehru part parkosított részei körül táblák figyelmeztetnek arra, hogy "Kutyát a parkba vinni TILOS!", annak ellenére hogy jól láthatóan a parkot használók jó része ezzel nem ért egyet, és a kutyások eddig is szerves részét képezik ezen zöld terület használóinak.
Javasolnám, hogy ne egy újabb ellenőrizhetetlen korlátozást vezessenek be a parkban, hanem inkább kutyapiszok összeszedését hangsúlyozó táblák jelenjenek meg, és esetleg erre a célra kihelyezett "kutyatoalettek". Így valószínűleg hatékonyabban lehetne csökkenteni a valódi probléma forrását.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    Máté, a szemetelő ember az pontosan egy szinten van a kutyáját a parkban szarató gazdákkal (akkor is ha felszedi, mert attól még szaros marad a fű, ahogy azt sokan leírták már). Ahogy a szemetelés is...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Máté,
    Nálad a pont :)
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezzel a hozzáállással az embereket is ki lehetne tiltani a városokból, mert képtelenek maguk után tisztaságot hagyni a parkban, a megállóban, a buszon, stb. Miért van az, hogy mindenhol cigicsikkek tö...
  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    Vannak kint táblák, hogy a park / híd déli oldalán van kutyafuttató.
  • Takács Edina alias Nyolcas számú Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Biztosan nem azért lettek kitiltva mert az oda járó gazdik felelősségteljesen nem sz@r@tták mindenhová oda az ebüket, sőt az ürülék összeszedése sem erőssége sokaknak, ha meg valaki beleül, belelép, f...
  • Thomas Magnum hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek azzal, hogy kitiltsák a kutyákat olyan helyekről, ahol le lehet telepedni a fűben. Ennek nagyon egyszerű az oka: a fű szennyezett marad ott, ahol a kutyapiszok volt, mert azt nem tünteti el...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kutyások!Ezek után hova viszitek majd a kutyusokat sétálni??? :( van a közelben valami más?
    Elég szomorú hogy kitiltották őket....
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kutyások!Ezek után hova viszitek majd a kutyusokat sétálni??? :( van a közelben valami más?
    Elég szomorú hogy kitiltották őket....
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Íme az átlag budapesti kutyás. A parkba tilos kutyát vinni. De ő viszi. Aki nem ért egyet: "hülye" "csököttagyú" "vadbarom" Moderátor?
  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    Va Laki, azt tudod értelmezni, hogy ne vidd a parkba, ha tilos? Nem? Nem baj, majd a közteres remélem megbírságol. Nem értesz semmit egyébként, senkit nem érdekel, hogy TE mit csinálsz a kutyáddal, me...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kiss Pista, záró akkordként, hülyékkel nem állok le vitatkozni, és tényleg a park nem rét... nem falun lakom te vadbarom...város mellett kertesben, és nem szaratni viszem a kutyáimat parkba, tudod ért...
  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    Va Laki, egyrészt tanulj meg olvasni és szöveget értelmezni, mert ha képes lennél rá, akkor nem kellett volna kisregényt írnod feleslegesen. Másrészt meg nem kell személyeskedni meg begyepesedettnek t...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kiss Pista! ekkora marhaságot nem terjesztenék, hogy a kertben tartott kutyát nem kell kivinni, meg hogy bizonyos évszakokban kitiltanád, bizonyos évszakokban meg beengednéd a kutyákat a parkba. Sose...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép kis kutyaflém keletkezett itt!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem akarom kötni az ebet a karóhoz, de a magam megnyugtatása érdekében szeretnék reagálni az elhangzottakra:

    i.)
    Nem vagyok kutyatulajdonos, és magam is úgy gondolom hogy nem igazán jó a kutyának ha
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem...sajnos sem a "kutyatoalett", sem a kutyapiszok felszedésére ösztönző táblák nem lennének hatásosak. Mint, ahogy ezek sem büntetés nélkül. Sajnos a kutyatulajdonosok (tisztelet a kivételnek) a "k...
  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    1, Családban van kutya, kertes házban, imádom őket. A parkba, kutyafuttatóra az viszi ki a kutyáját aki nem kertes házban tartja, ezt butaságnak tartom, mert semmiképpen sem lakásba valók a kutyák.
    2
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vegre egy jo otlett, a kutya alapvetoen kutyafuttatoba valo, azon kivul meg poraz es szajkosar hasznalata kotelezo.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a városligeti kutyázáson is el lehetne gondolkozni. Ahányszor ott már beleléptem - toltam a babkocsit. Még takarót nem terítettem bele, eddig. Dehát a kutyások rendkívül öntudatosak, ezért aztán az eg...
  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    Amúgy a "hangyafasznyi"-nak nevezett kutyafuttató kb olyan hosszú, mint egy hév-szerelvény. Kevés undorítóbb dolog van annál, mint mikor az ember egy parkban leteríti a takaróját, majd otthon veszi és...
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Kíváncsi vagyok a fejleményekre.
  • v. k. hozzászólt a bejelentéshez.

    Összeállt a kép, hogy miért kellett még az átadás előtt gyorsan a híd másik oldalán gyorsan egy hangyafasznyi kutyafuttatót eszkábálniuk. Azzal le is tudták a kérdést gondolom.
    Szóval eddig: kutyások,...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdára belógó ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Járdára belógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szakács Zoltán
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felbomlott burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Tűzoltó utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére