Válaszra vár

Kiégett lámpák a futókör körül

FRISSÍTÉS: 2024.07.11.

Városliget Zrt válasza:
„A Városliget ZRT. értesítette az aktuális hibáról a Budapest Dísz- és Közvilágítási KFT. ét.”

-----

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek javítani a kb 10 lámpát a futókör körül.

Munkájukat tisztelettel köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Olof Palme sétány

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Városliget Zrt."-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek javítani a kb 10 lámpát a futókör körül. Munkájukat tisztelettel köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.07.11. Városliget Zrt válasza: „A Városliget ZRT. értesítette az aktuális hibáról a Budapest Dísz- és Közvilágítási KFT. ét.” ----- Kérem szépen az il...

  • Városliget Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Alábbi bejelentésre válaszunk a következő:

    Tisztelt Látogató!
    Köszönjük bejelentését! A Városliget ZRT. értesítette az aktuális hibáról a Budapest Dísz- és Közvilágítási KFT. ét.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó burkolat a villanyoszlopon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Városligeti körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Zichy Géza utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közvilágítás nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Viola utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére