Válaszra vár

Egyenetlen járda

Végre sikerült a Raktár utcában lerakni a fekvő rendőröket, de vele együtt kibontottak egy darabot a járdából is és azt nem sikerült kijavítani azóta.
Most a Raktár utca- Szentendrei út sarkàn dolgoznak szóval nincs nagy távolságra attól..

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Raktár u. 10

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez itt a járókelőn melyik illetékes vajon?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Hatósági Osztály hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a további eljárás lefo...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Szabó Anikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hídfő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 hónapja felbontották és nem lett visszabetonozva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Raktár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére