Válaszra vár

Borzasztó csatornaszag

A Nagyrét utca, a Határ utca és a Villám utca kereszteződésében borzasztó csatornaszag van. A probléma legalább 5, de inkább 10+ éves. Mi ennek az oka és mit lehet tenni ellene?

Kérem a probléma felkarolását, megoldását!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Villám utca

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • D. András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Budafoki elágazás (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó víznyelőrács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bajcsy-Zsilinszky út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére