Megoldott

Kilyukadt a Lánchíd

A budai hídfő közelében, a déli korlát mellett lyukas a Lánchíd.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Lánchíd közeli felújítását tekintve megoldottra teszem.
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozással a 14780 számú bejelentésben szereplő kilyukadt Lánchídi korlát alatti szegéllyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a javításáról intézkedtünk.

    Üdvözlettel:
    Budapest Kö...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Majd ide is felraknak gyorskötözővel egy farostlemezt vagy régi közlekedési táblát és megoldottnak tekintik :D
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beszakadóban a parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Széna tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tavak az aszalton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Forrásliget lakópark (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére