Válaszra vár

Kiszáradt fák

Egy nem túl sikeres fásítás eredéményét szerencsés lenne pótolni, a környéken nagyon kevés a fa az utcákon ami a nyári hőségben nagyon megnehezíti a gyalogosok helyzetét. (pl. Domaszék utca, Cséplőkert utca)

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bélavár u. 60

Hozzászólások

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Sélley Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Mászóka sérülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gumiborítás hiba hinta alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Gyergyószentmiklós utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó bokor

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére