Megoldott

Kint felejtett sávelhúzás tábla

Mióta felújították a Nyugati felüljáró alatti kereszteződést, és körbe zebrás lett, a Körút Margit hídtól oda vezető szakaszán megszűnt a sávelhúzás. Már nem belül (balra), hanem kívül (jobbra) kezdődik egy új sáv; a meglévőek egyenesen haladnak a kereszteződésig.
Az elhúzásra figyelmeztető tábla viszont azóta is ott van.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szent István krt. 17

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Szent István krt. 17. sz. előtt a meglévő forgalmi rendnek megfelelő "Besorolás rendjét jelző" tábla van kihelyezve. A levelében kifogásolt táblát nem láttuk a helyszínen.

    Üdvö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Török Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult ismeretlen tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott bója

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    József Attila utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére