Megoldatlan

újra nagyot nőtt a gaz

Tisztelt Illetékes! A X. kerület Pongrácz úton (lényegében teljes hosszában) 2016. júniusában végzett vágás után (http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/12634/gondozatlan-kozterulet) helyenként újra 1 méteres gaz és fa sarjak csúfítják az út szélét. Kérem az illetékeseket, hogy legyenek kedvesek a kaszálásra folyamatosan intézkedni, ne csak a bejelentések hatására. Abban az esetben ha nem Önök az illetékesek a vágásban akkor jókarbantartási kötelezettségük tanúsítása érdekében szíveskedjenek felhívni, a cégek és állami intézmények figyelmét a közterület gondozására. Intézkedésüket és munkájukat előre is köszönöm. Tisztelettel, S-N Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • S-N Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt érdemi intézkedés. A fű lassan elszáradt gazba megy át.
  • S-N Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak ekkora a gaz
  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • S-N Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt gondolom, ha nem megy szép szóval (már pedig sokszor nem megy) akkor bizony élni kell a hatósági szóval! Én kifejezetten köszönöm az intézkedést, és csak remélni tudom, hogy a MÁV nem fog ülni a kérdésen!
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez a helyes hozzáállás az önkormitól. Ők szólítsák fel a gondatlan terület gazdát a munka elvégzésére. Tetszett.
  • Kőbányai Polgármesteri Hivatal hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Hivatkozva a 2016. augusztus 21-én elektronikus úton érkezett bejelentésére, amely szerint a Budapest X. kerület, Pongrác út zöldfelülete (a MÁV kerítés mellett) ismét rendezetlen,...
  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • S-N Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére