Megoldott

Billegő aknafedél

Telekom aknafedél már a gyalogos súlya alatt is veszélyesen mwgbillen, ha autó ráhajt be is szakadhat.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalán út 41

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva, körbekerítettük.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ponya Vilmos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törött aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lajos utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Csalogány utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére