Megoldásra vár

Galamb ürülék a Széll Kálmán téren

Anonim Járókelő

Galamb ürülék a Széll Kálmán téren

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér

Hozzászólások

  • Szűcs Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt BKV!
    A tér úgy 5 éve úszik az ürülékben. Mit tettek eddig a probléma megoldása érdekében?
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0011757/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00141800

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalásában arról tájékoztatta Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Teleragasztott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos, és teli szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Lehel utca / Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére