Megoldatlan

A Dob utca állapota

Anonim Járókelő

Ritka egy elhanyagolt és ocsmány utca a Dob utca, ezt örökítettem meg a képeken:
Az Erzsébet körút és a Kertész utca között a páros oldalon a képen látható módon meg van süllyedve a járda, valamint egy oszlopcsonk is van ott.

Az 56-58. szám kirakata alatt egy szemétgyűjtő képződmény van.

A 48. szám alatt is látható valamiféle szemétgyűjtő képződmény, de ez legalább le van takarva, úgy ahogy.

A Csányi utcából a Klauzál tér felé vezető zebránál megáll a víz.

A Klauzál tér egyik utcanévtáblája hiányzik a Dob utcai saroknál.

A Csányi és a Kis diófa utca között a képen látható útbesüllyedés van, és a szélén valami fémlemez.

A Kazinczy és a Síp utca közötti szakaszon, a páratlan oldalon található a képen látható parkoló, melyre a járdán át kell beparkolni. Ez látszik is a járda burkolatán. Bár ez a parkoló is elég visszataszító: pocsolyák, szemét, dagonya... Néhány autó ráadásul még az egyébként sem túl széles járdát is részben elfoglalja -ez látható is a képen.

A következő képen egy vízelvezető van a járda alá építve, viszont körülötte meg van süllyedve az aszfalt, így balesetveszélyes.
Ettől pár méterre egy töredezett burkolatú közműfedlap van (A fedlapról a kép augusztusban készült, azóta is ugyanúgy néz ki.)

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 59

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Járda"-ra.

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokatörő járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Holló utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Burkolat helyreállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Nyár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére