Megoldott

Vezér utca - Zugló - Tele úthibákkal...

Az úthibákat nem javítják évek, óta...Az út szélén hatalmas kátyúk vannak, a belső sáv is hepehupás.

Sajnos ennek következtében dúrdefektet szenvedtem el.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz 2013. november 23-án érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1407)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentést tov
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Farkas Lilla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére