Megoldott

Szemét az utcán

Anonim Járókelő

Vajon a Csömöri út-Diófa utca saroknál lakó miért érez kényszert, h a kerti hulladékot, és kartonpapírt a háza melletti területre szórja???

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • XVI. kerületi Önkormányzat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!

    Bejelentését továbbítottam a Közterület Felügyelőknek, hogy intézkedjenek az illegális szemét elszállításáról.

    Molnár László
    XVI. kerület Polgármesteri Hivatal
    Kerületfejlesztési...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ida utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Illegalis fenyokupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Bányász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére