Megerősítésre vár

Koszos a fal a metró átjáróban

Kedves Csapat!

Szeretném kérni az illetékeseket, hogy a Deák téri kék színű átjáró (M2 és M3 közötti) rendkívül modern kialakítású falát legyenek szívesek lemosni, mert áll rajta a kosz. A gyerek nekidőlt és a kabátjával már előre dolgozott a takarító személyzetnek. Ennyivel is kevesebb a teendő.

Köszönöm szépen előre is a munkát!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér

Hozzászólások

  • Varga Dóra visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0007947/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST -00139694

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. állásfoglalása alapján, a bejelentésben megjelölt állomási falfel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő klíma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lejárt menetrend kint maradt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Ferenciek tere M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére