Megoldásra vár

kerékpáros szembeforgalom

FRISSÍTÉS: 2023.12.08.

Budapest Közút válasza:
"A Gombócz Zoltán utca nem szerepelt a beruházási programban, ezért az nem lett a kerékpárosok számára kétirányba megnyitva.
Az újabb igényeket a Magyar Kerékpárosklub és a BKK mint stratégiai kezelő gyűjti és rendezi rendszerbe, mint ahogy a kerékpártámasz igényeket is.
Ezek csoportba gyűjtése után indíthat majd esetlegesen újabb kerékpáros beruházást, amennyiben biztosítható erre forrás."
-------------------------
Több mint 7 éve járok rendszeresen az egyirányú Gombocz Zoltán utcán; mindig is rendszeresen használták kerékpárral szembe irányban. Semmi akadálya a hivatalos megnyitásnak: 20 km/h a megengedett max. sebesség, csak célforgalom járhat arra, egy kanyar kivételével mindenütt jól belátható, ott pedig bőven van hely kitérni. Kérem az utca kitáblázását ennek megfelelően.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gombocz Zoltán u. 1

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0055774/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00133686

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni, hogy a BKK a stratégiai
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kettő darab tábla kihelyezéséhez nyilván stratégiai kezelő szükséges. . . Nem úgy kéne inkább intézni, hogy ahol nincs kifejezett akadálya, ott engedélyezik és felszerelik? Na mindegy, akkor várunk a...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Több mint 7 éve járok rendszeresen az egyirányú Gombocz Zoltán utcán; mindig is rendszeresen használták kerékpárral szembe irányban. Semmi akadálya a hivatalos megnyitásnak: 20 km/h a megengedett max. sebesség, csak célforgalom járhat arra, egy kanyar kivételével mindenütt jól belátható, ott pedig bőven van hely kitér...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 00133686-os számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A VEKOP Közlekedésbiztonsági és kerékpárosbarát fejlesztések kivitelezése a Budapest XI. ker
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rácz András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére