Megoldatlan

Illegális szemétlerakás

Immár újra illegálisan szemetet raknak le a XIX. kerületben!
A szelektív hulladék gyűjtőt sem lehet már ki rakni mert tele rakják mindennel, ami nem abba való!
Így azt el sem szállítják!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Attila u. 60

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Galyas Róbertné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elpusztult cica

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Panka
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Templom tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét lerakása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére