Megerősítésre vár

Nem működő bódé

Anonim Járókelő

Kérem az illetékest, hogy ellenőrizze ennek a bódénak a járdahasználati jogát. Érvényes még? Meddig érvényes? Magántulajdonban van? Évek óta kizárólag nyilvános vécéként funkcionál, benne rohadnak valami dolgok, és foglalja a járdát. Kérem, távolítsák el! Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 12

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez miért vár az én visszajelzésemre? Hogy ott van-e még? Mert a válaszukból nekem ez nem derül ki.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos útpadka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán áll a kisautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gyalog Vagyok
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére