Válaszra vár

Két nagy hupli a járdán

FRISSÍTÉS: 2024.04.27.
Bejelentő válasza
Itt a tavasz. Jöhetnének megcsinálni.

-----

A gyökér nyomta fel, vagy az idő? Nem tudjuk. De a járdán öles hupli van, amin igen csúnyát lehet esni. Kérem javítsák ki.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Istvánffy u. 31

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A huplik imegvannak. Kizöldültek a fák, a közvilágítás szerény. Alig látni este, jó lenne ha legyalulnák síkba végre!
  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés leírását "A gyökér nyomta fel, vagy az idő? Nem tudjuk. De a járdán öles hupli van, amin igen csúnyát lehet esni. Kérem javítsák ki."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.04.27. Bejelentő válasza Itt a tavasz. Jöhetnének megcsinálni. ----- A gyökér nyomta fel, vagy az idő? Nem tudjuk. De a járdán öles hupli van, amin igen csúnyá...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt a tavasz. Jöhetnének megcsinálni.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még várjuk a javítást.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu !

    Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a XIV. kerület Istvánffy utca 31. szám előtti járdahibák kijavítását címlistára vettük, a munkák elvégzéséig kérjük a szíves tür...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A képek a helyről:
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hatalmas göröngyökkel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Amerikai út (Mexikói út M) (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes járda hiba Zugló, Angol utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fa gyökérzete felnyomta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csernyus utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére