Megoldott

Letört kosárlabda gyűrű

A Honvéd téren lévő pár hete felújított kosárlabdapálya Markó utca felé eső gyűrűjét letörték.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon (2016.07.18) a palánkot kicserélték, újra használható a pálya!
    Köszönjük a gyors intézkedést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük hogy kicserélik. A probléma inkább a fa palánkkal van nem a gyűrűvel. Ha fém palankba kerulne az eddigi gyűrű valószínűleg tartós lenne.
  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A kosárlabda palánk szabvány szerint lett felszerelve, normál igénybevétellel számolva.
    A nem rendeltetésszerű használat következtében a gyűrű leszakadt, ezt pótolni fogjuk egy nagyobb teherbírású ver...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    A Maros hajó alja meg van sérülve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Olimpia park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhanyagolt Podmaniczky Frigyes tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Podmaniczky Frigyes tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongált játék a játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére