Megerősítésre vár

Lámpák nem világítanak

Anonim Járókelő

A margitszigeti futókör Árpád hídhoz közeli részén több lámpa nem világít.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, G3P3+9F

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hibát észrevettük és dolgozunk annak mihamarabbi javításán.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    105ös buszmegálló sötétségben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vágány utca / Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    8
    Megoldásra vár
    8

    Sötét villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Márton
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Süllő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére