Megoldott

elhanyagolt közterület

A BKV Trolibusz garázs - 1101 Budapest Zách utcai telephelyének Pongrác út felőli részén derékmagasságig ér a gaz (sajnos fűnek már semmiképpen nem mondható).

videó is készült róla - https://youtu.be/F4s_E6uuWtw

Kérném és megköszönném az illetékesek intézkedését!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (12937)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Tisztelt Levélíró!

    Köszönjük észrev...
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (12937)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Tisztelt Levélíró!

    Köszönjük észrev...
  • S-N Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    A másik feléről
  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • S-N Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére