Megoldatlan

Használhatatlanul keskeny járda

A Mészáros utcában a járda használhatatlanul keskeny, a parkolójegy-automata mellett kb. 5 cm széles, de máshol sem éri el a szükséges minimum 1,5 métert. A parkolósáv viszont kihasználatlan. Kérem a parkolás tiltását és a használható szélességű járda visszaállítását!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Mészáros u. 28

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felmart rész

    Beküldés ideje:
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Széna tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    1 + 5 kátyú a szegélynél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére