Megoldatlan

Lakópark szemete a szabadban tárolva.

Frissítés 2023.08.29
XVIII. kerület válasza:
A fentiek figyelembevételével megállapítottam hatásköröm hiányát, az ügyben keletkezett iratokat egyidejűleg áttettem a Pest Vármegyei Kormányhivatal Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Főosztályához (Cím: 1072 Budapest, Nagy Diófa u. 10-12.).
A Dudi's Dream Lakópark szemete a szabad ég alatt tárolva,
az eső belemossa a talajba, a szél viszi....
Budapest, Margó Tivadar u. 93, 1186
Kérjük a szemét elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Margó Tivadar u. 91

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Dudi's Dream Lakópark szemete a szabad ég alatt tárolva, az eső belemossa a talajba, a szél viszi.... Budapest, Margó Tivadar u. 93, 1186 Kérjük a szemét elszállítását."-ról "Frissítés 2023.08.29 XVIII. kerület válasza: A fentiek figyelembevételével megállapítottam hatásköröm hiányát, az ügyben keletkezett iratokat...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 2023. augusztus 1. napján elektronikus úton, Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimrei Polgármesteri Hivatal Fenntartható Fejlődés Főosztály Környezetvédelmi
    ...
  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Ezúton tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett 00126739 számú bejelentésének ügyében eljárni nem áll módunkban. A bejelentését továbbítottuk az illetékes s
    ...
  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    A dokumentálás, és továbbítás a megfelelő szervek felé elegendő.
    De szankciókat is szívesen látnánk.
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket. Társaságunknak nem feladata az építési hulladék begyűjtése egy folyamatban lévő építkezésről. Vannak erre szakosodott cégek, akiktől meg tudja rendelni a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott szekrény és hűtő az erdőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Jáspis utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Különböző üvegek, palackok közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagykőrösi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére